Cześć ! Mam na imię Natalia

Mieszkam w Krakowie, a moja przygoda z jogą rozpoczęła się 10 lat temu, z czystej ciekawości. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Szybko stała się moją pasją, pozwalała odnaleźć równowagę i wyciszenie, a zarazem dostarczała energii i sił witalnych…

Kocham podróże i uwielbiam spędzać czas w towarzystwie ludzi otwartych na świat.

Jestem mamą dwójki małych dzieci, a rola Mamy to moja najwspanialsza podróż życia.

Macierzyństwo dało mi siłę i motywację, aby się realizować, nie poddawać i spełniać marzenia. Tak ! Bycie mamą w dużej mierze polega na tym, aby się nie poddawać. Dzięki tej lekcji odważyłam się spełniać swoje marzenia, mierzyć wysoko, podejmować wyzwania. I wtedy wszystko samo zaczęło się dziać.

Joga dała mi przestrzeń i poczucie wolności, pomogła mi skupić się na sobie, zrozumieć siebie, słuchać serca i podążać za jego głosem, szukać swojej drogi.

I tak zostawiłam dotychczasową pracę makijażystki za sobą i zostałam nauczycielką jogi.

Jestem certyfikowanym nauczycielem RYT 500h Yoga Alliance w metodzie Hatha Joga, Vinyasa Joga oraz Yin Joga.

Prowadzę zajęcia grupowe, indywidualne, warsztaty, wyjazdy jogowe, a przede wszystkim nadal rozwijam swoją pasję i nie przestaję się uczyć.

Ostatnie wpisy na blogu

108 powtórzeń Powitania Słońca – kumulacja mocy i medytacja w ruchu

Nowy Rok jest czasem, kiedy szczególnie praktykujemy 108 Powitań Słońca. Dlaczego akurat tyle? Ponieważ liczba 108 w Indiach i na Dalekim Wschodzie uważana jest za liczbę świętą i magiczną. Symbolizuje doskonałość i nieskończoność.
Czytaj dalej

Czego potrzebuję, aby uprawiać jogę w domu.

Cześć! W końcu napisałam ten post! Dostaję o to wiele pytań: co jest potrzebne, aby uprawiać jogę w domu? Naprawdę nie potrzebujemy dużo. Przez lata wypracowałam sobie swoją rutynę, którą z radością podzielę się z Wami.
Czytaj dalej

„Tech-neck”, czyli głowa godzinami pochylona nad smartfonem i tabletem. Joga na ratunek!

„Tech-neck", czyli „technologiczna szyja”, stało się powszechnym zjawiskiem i powszechnym schorzeniem. Spowodowane jest ciągłym pochylaniem głowy nad telefonem, tabletem lub laptopem.
Czytaj dalej

Szczęścia można się nauczyć. Supermoc uważności

Lubię nocą słuchać gwiazd. Są jak pięćset milionów dzwoneczków! UWAŻNOŚĆ to teraz bardzo modne słowo!
Czytaj dalej